Proces Renowacji

Proces renowacji pojazdów zabytkowych jest bardzo skomplikowany i złożony, ale dzięki doświadczeniu naszego zespołu samochody które opuszczają nasz zakład zawsze są w perfekcyjnym stanie . Niżej przeprowadzimy Państwa przez cały proces renowacji pojazdu.

Etap 1
Przyjęcie samochodu do Renowacji.


Pierwszy krok leży po Państwa stronie. Abyśmy mogli rozpocząć renowację twojego pojazdu musisz nas odwiedzić i dostarczyć do nas swój pojazd. My jako doświadczona ekipa specjalistów, zaopiekujemy się twoim pojazdem.

Etap 2
Demontaż Pojazdu.


Demontaż pojazdu to bardzo ważnym procesem renowacji. Dokonujemy go bardzo dokładnie sortująć każdą część do odpowiednich działów.

Etap 3
Piaskowanie.


Piaskowanie to klasyczna metoda oczyszczania karoserii oraz wszystkich podzespołów z rdzy oraz wszelkich zabrudzeń. Tak oczyszczona karoseria oraz podzespoły mogą trafić na kolejne etapy renowacji.

Etap 4
Prace Blacharskie.


Prace blacharskie obejmują elementy uszkodzone i te które nie nadają się do naprawy. Ludzie odpowiedzialni za wykonanie prac blacharskich są wyspecjalizowaną ekipą, która odwzorowuje każdy element w twoim pojeżdzie.

Etap 5
Zabezpieczenie Antykorozyjne.


Po zakończeniu prac blacharskich nadchodzi czas na zabezpieczenie twojego pojazdu. Zabezpieczenie antykorozyjne jest wykonane na wysokiej jakość produktach, które gwarantują nam najwyższy poziom naszych usług.

Etap 6
Przygotowanie do lakierowania.


Proces przygotowania do lakierowania polega na obróbce karoserii oraz nałożenia na nią najwyższej klasy podkłady. Na każdym poziomie renowacji, zwracamy uwagę na szczegóły, dlatego podkłady jakich używamy są najwyższej klasy.

Etap 7
Lakierowanie.


Podczas procesu lakierowania Państwa pojazdu używamy farb oraz lakierów specjalnie dedykowanych do pojazdów zabytkowych, które pozwalają nam uzyskać niesamowity połysk i głębie.

Etap 8
Nowa powłoka galwaniczna.


Wszystkie państwa elementy takie jak klamki, lusterka, przełączniki itd., znów dostaną nową powłokę galwaniczną aby ponownie biły pięknym blaskiem.

Etap 9
Renowacja Tapicerki.


Tapicerka do twojego pojazdu zostanie stworzona zupełnie od nowa. Nasz zespół wykonuje go własnoręcznie i dopasowuje go 1:1 do twojego pojazdu.

Etap 10
Odnowienie podzespołów


Nasz zespół specjalistów odnowi każdy z twoich podzespołów. Aby twój pojazd nie tylko świetnie wyglądał ale również był w 100 % sprawny.

Etap 11
Montaż końcowy.


Gdy wszystkie podzespoły i karoseria są gotowe rozpoczyna się proces składania pojazdu. Tutaj najwyższa precyzja i spasowanie elementów są na pierwszym miejscu.

Etap 12
Jazda Testowa.


Po złożeniu twojego pojazdu nadchodzi czas na pierwszą jazdę próbną, podczas której sprawdzimy przy twój pojazd pracuje prawidłowo.

Etap 13
Ostatnie szlify.


Po odbyciu jazdy próbnej cały pojazd zostaje jeszcze raz dokładnie przeglądnięty aby naszym oczom nie umknął żaden szczegół. Gdy tylko wszystko w twoim pojeździe jest dopięte pozostaje nam odstawić go do działu odbioru.

Etap 14
Odbiór.


Gdy pojazd jest gotowy pozostaje już tylko oddać go w twoje ręce, abyś mógł cieszyć się swoim odrestaurowanym pojazdem.