Odnawianie samochodów

Miłośnicy motoryzacji zapewne z radością zasiądą za kierownicą wymarzonego, klasycznego modelu auta, które jeszcze kilka dekad temu królowało na drogach. Renowacja pojazdów zabytkowych, np. Warszawy, Syreny czy Żuka, umożliwia nie tylko podniesienie walorów estetycznych, ale przede wszystkim przywrócenie pełnej sprawności maszyny. Dzięki odnowieniu, prowadzenie starego auta będzie bezpieczne dla podróżnych, a kierowcy zapewni niepowtarzalne wrażenia. Odrestaurowywanie samochodu zabytkowego warto powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy zadbają o to, by każdy szczegół w największym stopniu odzwierciedlał oryginał.

Naprawa i odnawianie starych samochodów to usługa, którą zajmujemy się od lat. W naszym warsztacie gościły już takie zabytkowe klasyki jak – BMW E24, Mercedes – Benz L319 oraz Porsche 356C Coupe. Zatrudnieni u nas specjaliści zajmują się również odrestaurowywaniem Warszawy, Syreny czy Żuka. Renowacja klasyków każdorazowo zaczyna się od wstępnej oceny samochodu. Bardzo często wielu usterek nie widać na pierwszy rzut oka, dopiero pogłębiona diagnostyka umożliwia ich wykrycie i kompleksowe odrestaurowanie. Naprawa i odnawianie nie skupia się jednak wyłącznie na wnętrzu starego pojazdu. Zarówno nam, jak i naszym klientom zależy również na tym, aby powierzone nam maszyny marki m.in. BMW, Mercedes czy Porsche prezentowały się nienagannie.

Można zlecić nam zarówno kompleksową, jak i częściową renowację i naprawę pojazdu. Zajmujemy się m.in. modelami taki marek jak: BMW, Mercedes, Porsche, Warszawa, Syrena oraz Żuk.